+48 795 035 559 biuro@lazdowski.com

Okna drewniano aluminiowe - Słubice

Okna drewniano-aluminiowe

Okna drewniano-aluminiowe – rozwiązanie idealne

Połączenie zalet dwóch popularnych materiałów – drewna oraz aluminium – coraz szybciej zyskuje na popularności. Dlatego nie mogło zabraknąć go w naszej ofercie. Okna drewniano-aluminiowe to znakomite rozwiązanie dla osób, które poszukują stolarki o bardzo dobrych parametrach, a jednocześnie niezrównanych walorach estetycznych. Wymagania na takim poziomie mogą spełnić wyłącznie nowoczesne produkty.

W naszej ofercie znajdują się okna pochodzące od liderów na europejskim rynku. To najlepsza gwarancja otrzymania produktów najwyższej jakości. Proponowane okna drewniano aluminiowe wyróżniają się:

  • długoletnią żywotnością liczoną w dekadach,
  • komfortową dźwiękoszczelnością,
  • doskonałą izolacją termiczną,
  • znakomitą stabilnością,
  • estetycznym wzornictwem.

Duży wybór modeli jest dodatkowym ułatwieniem w znalezieniu okna, które będzie pasować do danego obiektu. Poza tym okna drewniano-aluminiowe nie wymagają skomplikowanej konserwacji, aby jak najdłużej zachowały swoje parametry i walory estetyczne. Wystarczą podstawowe środki pielęgnacyjne.

Lubuskie okna w dobrej cenie

Zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego zainteresowanych naszą stolarką okienną. Podczas rozmowy nie tylko odpowiemy na wszystkie pytania związane z asortymentem, ale również doradzimy najkorzystniejsze rozwiązania. Słubice są miastem, w którym ceni się tak indywidualne podejście. Dlatego dokładamy wszelkich starań, aby wycena i montaż okien wykorzystujących drewno wraz z aluminium spełniły wszelkie wymagania.

łazdowski okna i drzwi

ul. Kościuszki 7

69-100 Słubice

+48 795-035-559

biuro@lazdowski.com

Call Now Button