+48 795 035 559 biuro@lazdowski.com

Okna Gubin

Okna Gubin

Dobra stolarka okienna odpowiada za komfort przebywania w domu. Dzięki niej pomieszczenia mają zapewnioną odpowiednią ilość światła, a szczelność zapobiega utracie ciepła zimową porą. Poza tym wszystkim liczy się też estetyka wykonania. Jeśli chodzi o dobrze wyprodukowane okna, Gubin może skorzystać z naszej oferty. Marka Łazdowski z pewnością odpowie na wszelkie oczekiwania. 

Wysokiej jakości okna Gubin 

Do produkcji znajdujących się w naszym asortymencie okien zostają użyte wyłącznie wysokogatunkowe materiały. W ten sposób gwarantujemy trwałość produktów oraz ich doskonały wygląd. Co więcej, mogą one zostać dostosowane do indywidualnych wymagań. Dotyczy to nie tylko ich wymiarów, ale też akcesoriów czy zastosowanych technologii. Wobec tego oferta jest znacznie szersza, niż wydawałoby się to na pierwszy rzut oka. Dbamy o to, aby stolarka okienna spełniła wymagania pod każdym względem. 

Posiadamy okna:

  • PCV. Wyróżniają się niemal samymi zaletami, wśród których znajduje się świetna cena, dobra szczelność, odporność na czynniki zewnętrzne i świetny wygląd. Z tego powodu są to najpopularniejsze obecnie okna Gubin nie wyróżnia się na tle pozostałych miast. Tutaj również PCV święci ogromne triumfy.
  • Drewniane. Wbrew pozorom, nie mają one gorszych parametrów od pozostałej stolarki okiennej. Jest to możliwe dzięki zastosowaniu odpowiedniej technologii oraz dobraniu właściwego gatunku drewna. Okna w naszej ofercie wykonuje się z trzech lub czterech warstw drewna, a także zabezpiecza czterema warstwami lakieru. W ten sposób spełniają współczesne standardy.
  • Aluminiowe i stalowe. Metal jest rozwiązaniem szczególnie przydatnym w miejscach, gdzie okna mogą być narażone na uszkodzenia mechaniczne. Mowa np. o mieszkaniach parterowych. Zarówno stal, jak i aluminium są przy okazji niewrażliwe na rdzewienie, co polepsza ich walory użytkowe. Natomiast estetyka doskonale pasuje do nowoczesnej architektury. 

Okna Gubin z nowoczesnymi szybami

Dostarczymy nie tylko okna, ale też dostosowane do nich oszklenie. Można wybrać pośród wielu różnych szyb, w tym dekoracyjne, przeciwpożarowe, dźwiękoszczelne i bezpieczne. Specjalnym modelem są szyby z kontrolą słoneczną, dzięki której można łatwo ograniczyć ilość ciepła oraz światła przedostającego się do pomieszczenia. Polecamy je zwłaszcza w budynkach zorientowanych na wschód lub zachód.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego wszystkich, których interesują profesjonalnie wykonane okna. Gubin należy do miast, w których zyskaliśmy wielu zadowolonych klientów. Zachęcamy do dołączenia do tego grona.

 

 

łazdowski okna i drzwi

ul. Kościuszki 7

69-100 Słubice

+48 795-035-559

biuro@lazdowski.com

Call Now Button