+48 795 035 559 biuro@lazdowski.com

Okna na wymiar z montażem - Słubice

OKNA do Twojego domu
Jak wybrać okna do domu?

ciepłe i szczelne okna

OKNA PCV

Jakie powinny być okna?

Przede wszystkim bezpieczne, oraz energooszczędne . Ważne jest również to, aby podkreślały charakter naszego domu i były jego ozdobą. U nas znajdziecie okna, które posiadają wszystkie te cechy. Najwięcej ciepła ucieka z domu przez źle dobrane i nieszczelne  okna. Dlatego nie ryzykuj i wybierz mądrze. Dbasz nie tylko o środowisko, ale także ograniczasz wydatki na energię.

Z pewnością pragniesz, aby Twój dom miał indywidualny charakter. Wykonujemy okna PCV niemal w każdym kształcie, rozmiarze oraz kolorystyce. Oferujemy okna PCV na niemieckim profilu SALAMANDER, który jest idelanym  wyborem dla osób ceniących sobie elegancję, komfort, bezpieczeństwo oraz wysoką izolację termiczną i akustyczną.  Okna są ciche, ciepłe oraz odporne na działanie czynników zewnętrznych.

 

W ZGODZIE Z NATURĄ

OKNA DREWNIANE

Drewno jest materiałem uniwersalnym. Niezwykle mocnym i trwałym. Pozwala to  na konstruowanie większych przeszkleń. Dlatego jeśli myślisz o ogromnych oknach, aby w Twoich domu było zawsze dużo światła , to okna drewniane są świetnym rozwiązaniem.  Drewno reaguje na zmiany temperatury w niewielkim stopniu, dlatego  nadaje się np. do wykonania dużych okien od strony południowej. Są także  bardzo ciepłe  oraz  odporne na czynniki atmosferyczne. Nie blakną  i nie łuszczą się. 

Drewno jest darem natury. Dlatego śmiało można powiedzieć, że okna drewniane będą  najbardziej przyjazne członkom Twojej rodziny. Drewno dzięki temu, że zapewnia bliskość natury,  daje nam odczucie ciepła i  jest przyjemne w dotyku.

Nasz salon jest partnerem handlowym   polskiego producenta okien drewnianych POZBUD T&R S.A. 

TRWAŁE I STATYCZNE

OKNA ALUMINIOWE

Okna aluminiowe stosuje się głównie jako ogromne przeszklenia,  okna narożne, fasady czy ogrody zimowe. Są bardzo stabilne, lekkie , wytrzymałe i odporne na korozję. Warto wiedzieć, iż okna aluminiowe są niezwykle łatwe w utrzymania. Ramy okien  są  odporne na warunki zewnętrzne i  nie wymagają konserwacji. 

W ofercie okna aluminiowe na profilu ALUPROF.
 

WIECZNE, TRWAŁE, ODPORNE

OKNA DREWNIANO-ALUMINIOWE

Dlaczego okno drewniano-aluminiowe jest oknem idealnym? Gdyż łączy w sobie zalety okien drewnianych i aluminiowych. Okna drewniane cechują się niezwykłym kształt, energooszczędnością  i przytulnością . Aluminium z kolei zapewnia odporność na warunki atmosferyczne i uszkodzenia mechaniczne. Okna drewniane  są bardzo sztywne i wytrzymałe. Można z nich konstruować duże przeszklenia.

Nasz salon jest partnerem handlowym   polskiego producenta okien drewnianych POZBUD T&R S.A.

Gwarancja 30-lat na konstrukcję ramy oraz skrzydła!!!

OKNA DO TWOJEGO DACHU

VELUX

Na poddaszu można stworzyć przestrzeń o niepowtarzalnym charakterze. Poprzez odpowiedni dostęp światła nawet  niepozorne poddasze może zyskać na funkcjonalności .  Bogata oferta modeli okien dachowych, świetlików, rolet oraz akcesoriów.

Indywidualne okna na wymiar

Do każdego zadania podchodzimy w sposób indywidualny. Doradzamy wybór okien zgodnie z życzeniem klienta, pamiętając przy tym o światowych trendach. W wyniku połączenia dwóch, nierzadko różnych, oczekiwań powstają najciekawsze projekty, które jednocześnie spełniają wszystkie wymagania techniczne. Województwo lubuskie jest dobrym przykładem tego, jak nowoczesność miesza się z klasyką. Dokładamy wszelkich starań, aby efekt końcowy dorównywał wyobrażeniom o wymarzonej stolarce okiennej.

Fachowo wykonane okna z montażem

Na naszą ofertę składają się produkty pochodzące od uznanych w całej Europie producentów. Wykonujemy pomiary, aby na tej podstawie wybrać okna, które sprawdzą się w danym miejscu. Możemy zaproponować wiele nowoczesnych modeli. Wystarczy zobaczyć, co znajduje się w naszym salonie lub podzielić się z nami swoimi oczekiwaniami.

Wysokiej jakości stolarka okienna wymaga jeszcze odpowiednio przeprowadzonego montażu. W tej kwestii również nikogo nie zawiedziemy. Mamy wieloletnie doświadczenie, które pozwala nam zająć się instalacją w błyskawicznym tempie i przy zachowaniu wszystkich reguł sztuki.

Wycena okien z montażem w województwie lubuskim

Ostateczny koszt stolarki okiennej zależy m.in. od producenta okien, liczby produktów przeznaczonych do montażu oraz tym podobnych usług.

Słubice i inne miasta regionu mają dostęp do profesjonalnej oferty dzięki naszej pomocy. Zachęcamy do przyjrzenia się naszej ofercie, a w razie zainteresowania prosimy o kontakt telefoniczny bądź mailowy.

Nasze okna oferujemy również w innych miastach:

skontaktuj się z nami

łazdowski okna i drzwi

ul. Kościuszki 7

69-100 Słubice

+48 795-035-559

biuro@lazdowski.com

Call Now Button