+48 795 035 559 biuro@lazdowski.com

Okna aluminiowe Słubice

Okna aluminiowe

Okna wykonane z aluminium – zalety

Aluminium to jeden z najpopularniejszych produktów wykorzystywanych w budynkach użyteczności publicznej czy przedsiębiorstwach. Lubuskie jest tego doskonałym przykładem. W całym województwie można znaleźć niezliczone budynki, w których zastosowano okna aluminiowe jako ogromne przeszklenia czy fasady, a nawet jako element ogrodów zimowych. Równie dobrze sprawdzają się w szkołach i zakładach przemysłowych. Nic jednak nie stoi na przeszkodzie, aby zastosować je również w domach jednorodzinnych czy mieszkaniach w bloku.

Taka wszechstronność jest możliwa dzięki unikalnym właściwościom materiału. Okna aluminiowe są niezwykle lekkie w porównaniu do modeli drewnianych, a nawet wykonanych z PVC. W efekcie nie obciążają dodatkowo budynku, a ich użytkowanie staje się jeszcze prostsze. Zachowują przy tym wymaganą stabilność oraz sztywność. Dlatego okna aluminiowe nie ulegają odkształceniom spowodowanym niskimi bądź wysokimi temperaturami, co jest często spotykane w przypadku stolarki plastikowej.

Nie można przy tym zapomnieć o wytrzymałości aluminium. Zapewnia odpowiednią odporność przed uszkodzeniami mechanicznymi i czynnikami środowiskowymi (długotrwały deszcz czy wilgoć, silne promieniowanie UV).

Najlepsza stolarka okienna w województwie lubuskim

Zachęcamy do zaznajomienia się z naszą ofertą. W przypadku pojawienia się jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy. Słubice mają doskonałą okazję do skorzystania z nowoczesnej i atrakcyjnej cenowo oferty. Z przyjemnością doradzimy najkorzystniejsze dla Ciebie rozwiązania.

łazdowski okna i drzwi

ul. Kościuszki 7

69-100 Słubice

+48 795-035-559

biuro@lazdowski.com

Call Now Button