+48 795 035 559 biuro@lazdowski.com

Drzwi zewnętrzne, wejściowe - Słubice

Drzwi wejściowe

Drzwi wejściowe

Solidne i estetyczne drzwi zewnętrzne to nie tylko wizytówka domu, ale również podstawowy element zabezpieczenia go przed nieproszonymi gośćmi. Właśnie dlatego wybór stolarki warto potraktować poważnie, stawiając na najwyższej jakości rozwiązania od sprawdzonych producentów. Jeśli zamieszkujesz Słubice lub województwo lubuskie i poszukujesz firmy, która kompleksowo zajmie się dostawą oraz montażem drzwi wejściowych do domu, sklepu lub biura, nasza oferta jest właśnie dla Ciebie.

Drzwi zewnętrzne Słubice – zadbaj o bezpieczeństwo!

Oferujemy szeroki wybór drzwi zewnętrznych wraz z usługą ich montażu. Nasi specjaliści dokonają wszelkich niezbędnych pomiarów, przedstawią wycenę oraz zadbają o sprawny, profesjonalny przebieg całej usługi. Na życzenie klientów ze Słubic oraz innych miejscowości w województwie lubuskim wykonujemy również serwis stolarki, jej przeglądy oraz wymianę.

Jakie funkcje spełniają solidne drzwi wejściowe?

  1. Poprawa bezpieczeństwa domu.
  2. Wyciszanie hałasu z zewnątrz.
  3. Zachowywanie parametrów termoizolacyjnych.
  4. Efektowny wygląd i estetyka.
  5. Współtworzenie ciekawych aranżacji z pozostałymi elementami.

Dlaczego warto wybrać nasze usługi?

Korzystając z oferty firmy Łazdowski, zyskujesz pewność zakupu solidnie wykonanych, niezawodnych drzwi od jednego z czołowych producentów, takich jak Porta, Aluprof, CAL czy Portos. Korzystając z naszego kilkunastoletniego doświadczenia, pomożemy dobrać drzwi wejściowe na wymiar, wykonując wszystkie niezbędne pomiary. Dostawę oraz montaż wykonujemy kompleksowo, dzięki czemu o nic nie musisz się martwić. Już dziś odwiedź nasz salon drzwi i okien w Słubicach lub skontaktuj się z nami i uzyskaj wycenę Twoich nowych drzwi zewnętrznych!

ŁAZDOWSKI OKNA I DRZWI

UL. KOŚCIUSZKI 7

69-100 SŁUBICE

+48 795-035-559

biuro@lazdowski.com

Call Now Button