+48 795 035 559 biuro@lazdowski.com

Rolety na wymiar z montażem Słubice

Rolety, które zapewnią ci prywatność
dowiedz się, dlaczego warto mieć rolety zewnętrzne

ciepło zimą, chłodno latem

Zalety rolet zewnętrznych

Dlaczego warto zamontować  rolety zewnętrzne?

 • chronią przed utratą ciepła z pomieszczenia
 • zapobiegają dopływowi zimna z zewnątrz
 • dają poczucie bezpieczeństwa
 • chronią skrzydła okienne przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi
 • zaciemniają pomieszczenie, jeśli jest taka potrzeba
 • ograniczają hałas z zewnątrz
 • pozwalają zachować prywatność

w ofercie

 • Roletki materiałowe
 • żaluzje
 • systemy ,,dzień-noc”
 • moskitiery

Rolety na wymiar

Już dziś zadbaj o optymalny komfort pomieszczeń w swoim domu, wyposażając je w niezawodne, łatwe w obsłudze, perfekcyjnie dopasowane rolety zewnętrzne. Jeśli zamieszkujesz Słubice lub województwo lubuskie i poszukujesz firmy, która zajmie się pomiarami, dostawą oraz instalacją, zleć nam rolety z montażem i sprawdź, jak wiele możesz zyskać.

Zewnętrzne rolety z montażem

Jednym z najczęściej wybieranych typów przesłon okiennych są rolety zewnętrzne. Doskonale sprawdzają się one zarówno w budynkach mieszkalnych, jak i usługowych, np. biurach czy sklepach. Oprócz wygodnego regulowania natężenia światła w pomieszczeniu, taka roleta dodatkowo zwiększa poczucie prywatności, podnosi poziom bezpieczeństwa oraz pomaga skutecznie tłumić hałasy dobiegające z zewnątrz.

W naszej firmie możesz zamówić zewnętrzne rolety na wymiar wraz z montażem. Swoją ofertę oparliśmy wyłącznie na rozwiązaniach od renomowanych producentów, takich jak Aluprof, Portos czy Novoferm. Gwarantuje to ponadprzeciętną odporność rolet zewnętrznych na czynniki pogodowe oraz trudy eksploatacji.

Rolety materiałowe

W naszej ofercie znajdziesz także stylowe, wewnętrzne materiałowe rolety na wymiar. Bogata gama kolorów oraz wzorów pozwoli znaleźć odpowiedni fason, idealnie dopasowany do aranżacji wnętrz oraz Twojego indywidualnego stylu.

Rolety dzień – noc

Ciekawą odmianą przesłony materiałowej jest wewnętrzna roleta dzień – noc, pozwalająca na regulowanie stopnia nasłonecznienia pomieszczeń z maksymalną precyzją. Lekkość, przystępna cena i łatwa obsługa to jedne z najważniejszych powodów, dla których wybór tego rodzaju rolety z montażem cieszy się w ogromną popularnością wśród naszych klientów zamieszkujących Słubice oraz województwo lubuskie.

Żaluzje i moskitiery

Ponadczasowym i bardzo funkcjonalnym rozwiązaniem są również wewnętrzne żaluzje aluminiowe, które także oferujemy wraz z usługą pomiaru i montażu. Wybór tego rodzaju przesłony sprawi, że pomieszczenie będzie prezentować się nowocześnie i niebanalnie.

Do każdego rodzaju okna jesteśmy w stanie wykonać dedykowaną moskitierę, która w cieplejszych miesiącach zapewni ochronę przed komarami oraz innymi, uciążliwymi owadami. Zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania wyceny wybranych rolet na wymiar oraz zasięgnięcia szczegółowych informacji.

zostańmy w kontakcie

łazdowski okna i drzwi

ul. kościuszki 7 69-100 słubice

+48 795-035-559

biuro@lazdowski.com

Call Now Button