+48 795 035 559 biuro@lazdowski.com

Okna Dębno

Okna Dębno

Okna muszą wyróżniać się bardzo wysokimi parametrami w zakresie szczelności, termoizolacyjności oraz odporności na czynniki zewnętrzne. W przeciwnym wypadku nie będą zbyt długo pełnić swojej funkcji. Jeśli chodzi o okna, Dębno może skorzystać z profesjonalnej oferty marki Łazdowski. Posiadamy wszystko, czego mogą potrzebować klienci indywidualni w atrakcyjnej cenie.

Najpopularniejsze rodzaje okien w Dębnie

Na asortyment składają się 4 rodzaje okien, a wśród nich znajdują się dziesiątki modeli. Dzięki temu każdy znajdzie u nas dokładnie to, czego potrzebuje. Zwłaszcza że dostosowujemy stolarkę okienną do potrzeb klientów. Wystarczy nas poinformować o szczególnych wymaganiach, a my przygotujemy rozwiązanie. To jedna z największych zalet zamawiania produktów u zaufanego dostawcy.

Polecamy szczególnej uwadze okna:

  • PCV. To obecnie najpopularniejsze na całym świecie okna. Dębno nie wyróżnia się pod tym względem. Do ich produkcji wykorzystujemy najnowsze technologie, które gwarantują trwałość i szczelność.
  • Drewniane. To ponadczasowy materiał. Korzystamy wyłącznie z wysokogatunkowego drewna, na które nakładamy aż 4 powłoki lakiernicze. Poza tym produkty zapewniają porównywalny do pozostałych rodzajów okien komfort cieplny.
  • Metalowe. A konkretnie stalowe i aluminiowe. Cechują się nieprzeciętną wytrzymałością oraz ogromnymi możliwościami konstrukcyjnymi. Ze względu na swoją estetykę są chętnie montowane w obiektach o nowoczesnej architekturze.

 

Wysokiej jakości oszklenie i okna Dębno

Zajmujemy się nie tylko stolarką okienną, ale też dopasowanymi do nich szybami. I podobnie jak w przypadku okien, możemy dostarczyć bardzo różne rozwiązania. Na życzenie klienta wypełnimy produkt szybą dekoracyjną, dźwiękoizolacyjną, przeciwpożarową czy bezpieczną. Dla przykładu dźwiękoszczelne sprawdzą się w budynkach stojących przy ruchliwej ulicy, a bezpieczne w mieszkaniach parterowych.

Szczególnej uwadze polecamy oszklenie z kontrolą słoneczną. Z jego pomocą można ograniczać ilość ciepła oraz światła przedostającego się do wnętrza domu. To doskonałe rozwiązanie dla obiektów usytuowanych od strony zachodniej lub wschodniej. Latem temperatura w pomieszczeniach sięga nieznośnej wartości właśnie ze względu na niekorzystne położenie. Szyby z kontrolą słoneczną skutecznie zapobiegają nagrzewaniu się domu.

W kwestii takiej, jak profesjonalne okna Dębno ma bezproblemowy dostęp do naszej oferty. Zachęcamy więc do kontaktu telefonicznego lub mailowego, aby dowiedzieć się więcej na temat współpracy.

łazdowski okna i drzwi

ul. Kościuszki 7

69-100 Słubice

+48 795-035-559

biuro@lazdowski.com

Call Now Button