+48 795 035 559 biuro@lazdowski.com

Okna Szczecin

Okna Szczecin

Okna, większe, czy też mniejsze, zapewniają wnętrzom budynków odpowiednią ilość światła. Nie jest to jednak ich jedyne zadanie. Muszą też utrzymywać komfort cieplny, a także spełniać standardy estetyczne. Jeśli chodzi o okna, Szczecin jest miastem, w którym przykłada się wagę do każdego z wymienionych czynników. W związku z tym zachęcamy do przyjrzenia się naszej kompleksowej ofercie. Posiadamy produkty, które z pewnością znajdą zastosowanie w każdym domu i biurze. 

Wyjątkowo trwałe stalowe i aluminiowe okna Szczecin

Stolarka metalowa ma liczne zalety. Przede wszystkim jest niezwykle odporna na uszkodzenia mechaniczne, takie jak odkształcenia, pęknięcia czy zarysowania. Doskonale sprawdza się więc w miejscach narażonych na przypadkowe uderzenia. Dobrym przykładem są partery budynków. W kwestii takiej, jak aluminiowe okna, Szczecin należy do miejscowości, w których takie rozwiązanie jest szczególnie popularne.

Proponowane przez nas okna stalowe posiadają cienkie profile o ogromnych możliwościach konstrukcyjnych. Z kolei okna aluminiowe cechują się wytrzymałością, prostotą, funkcjonalnością i bezpieczeństwem. Oba rodzaje są ponadto bardzo estetyczne. Dobrze komponują się z nowoczesnym wystrojem wnętrz oraz architekturą. Wybór pomiędzy stolarką stalową a aluminiową jest w dużej mierze uzależniona od osobistych preferencji.

Okna PCV Szczecin dostosowane do potrzeb

To najpopularniejszy produkt w asortymencie. Trwałość, odporność na czynniki zewnętrzne, ciepłe profile, różnorodność modeli, atrakcyjny koszt zakupu – tym właśnie wyróżniają się okna plastikowe. Szczecin jest dobrym przykładem ich szerokiego zastosowania. Można je znaleźć zarówno w budownictwie jednorodzinnym i wielorodzinnym, jak i w instytucjach publicznych czy punktach handlowych.

Nasze okna zostały zaprojektowane z myślą o obiektach mieszkalnych, które różnią się od siebie pod wieloma względami. Dlatego produkty można bez problemu dostosować do własnych potrzeb. Mowa przede wszystkim o kolorystyce, ale też wymiarach, czy zastosowanej technologii szklenia. To daje gwarancję, że okna sprawdzą się w danym domu lub mieszkaniu. 

Solidnie wykonane okna drewniane Szczecin

Naturalny materiał nigdy nie wyszedł z mody. Jeśli chodzi o okna drewniane Szczecin nie jest pod tym względem żadnym wyjątkiem. Dobrze wykonana stolarka drewniana dorównuje nowocześniejszym rozwiązaniom pod każdym względem. Aby się upewnić, że spełniają współczesne standardy, nakładamy 3-4 warstwy drewna oraz aż 4 powłoki lakiernicze. Niestety nic nie jest w stanie tak dobrze imitować drewna. Dlatego zawsze warto sięgnąć po oryginalne materiały. 

Szyby i okna plastikowe Szczecin

Oprócz okien dostarczamy wysokiej jakości szyby. Tutaj też stawiamy na różnorodność. Okna możemy wyposażyć w szyby:

  • dekoracyjne ze szkła piaskowanego lub kolorowego o doskonałych walorach wizualnych;
  • przeciwpożarowe dla miejsc szczególnie narażonych na tego typu zagrożenie;
  • dźwiękoszczelne o izolacyjności akustycznej szyb zespolonych do wartości Rw=51 dB;
  • bezpieczne z grubą taflą szkła ESG 4, 6, 8 i10 mm;
  • kontroli słonecznej z możliwością ograniczenia ilości światła i ciepła przedostającego się do pomieszczenia.

Cena profesjonalnych okien w Szczecinie

Wyróżniamy się nie tylko jakością wykonania produktów, ale też ich przystępną ceną. W efekcie mogą one znaleźć się na wyposażeniu praktycznie każdego domu. Ponieważ dostarczane przez nas rozwiązania można na wiele sposobów dostosować do własnych wymagań, cena zawsze odzwierciedla rzeczywiste zapotrzebowanie właścicieli budynków. Jeśli chodzi o okna plastikowe Szczecin jest miastem, w którym docenia się takie podejście. Zyskaliśmy dzięki niemu wielu zadowolonych klientów.

Z przyjemnością opowiemy więcej na ten temat podczas rozmowy telefonicznej lub mailowej. Nasi specjaliści służą przy okazji fachowym doradztwem w zakresie wyboru modelu czy wymiarów okna. Wystarczy podzielić się z nimi kilkoma podstawowymi informacjami, aby mogli wskazać najlepsze dostępne w ofercie okna PCV. Szczecin ma więc dostęp do prawdziwie profesjonalnej oferty.

 

łazdowski okna i drzwi

ul. Kościuszki 7

69-100 Słubice

+48 795-035-559

biuro@lazdowski.com

Call Now Button