+48 795 035 559 biuro@lazdowski.com

Drzwi na wymiar z montażem - Łazdowski ze Słubic

DRZWI SĄ WIZYTÓWKĄ DOMU

POZWÓL, ŻE SPRAWIMY, ŻEBYŚ SIĘ WYRÓŻNIŁ

jak wybrać drzwi wejściowe do domu

DRZWI WEJŚCIOWE

Wybór drzwi wejściowych do domu, to sprawa niezwykle ważna.  Chcemy, żeby miały piekny wygląd, niestandardowy kształt oraz podkreślały charakter domu. Najistotniejszą cechą drzwi wejściowych, to zapewnienie bezpieczeństwa jego mieszkańcom.  Bardzo ważne jest równięz to, aby zapewniały także izolacje termiczną oraz szczelność. Aby podczas chłodniejszych dni, ciepło nie uciekało z domu, a hałas z zewnątrz nie zakłucał spokoju.

Znajdą Państwo u nas gotowe wzory drzwi pełych lub z przeszkleniami , a także drzwi dostosowane designem do Państwa stylu.

W  ofercie

  • drzwi drewniane
  • drzwi PCV
  • drzwi aluminiowe
  • drzwi stalowe

drzwi do pokoju i łazienki

DRZWI WEWNĘTRZNE

Podkreśl charakter swojego domu, poprzez wybór odpowiednich drzwi wewnętrznych. W ofercie setki modeli drzwi renomowanych polskich prodeucentów: Porta, Pol-skone, Erkado oraz Dre.

Realizujemy również indywidualne projekty!

DO ZADAŃ SPECJALNYCH

DRZWI TECHNICZNE

SZEROKIE ZASTOSOWANIA

Posiadamy w swojej ofercie drzwi techniczne do różnych zastosowań takich jak np.:

  • do kotłowni
  •  do  pomieszczeń magazynowych
  • drzwi przeciwpożarowe
  • drzwi akustyczne
  • drzwi dymoszczelne
  • drzwi antywłamaniowe

gdzie kupić i jak zamontowaĆ drzwi

Drzwi z montażem 

Gwarancja jakości i trwałości

Kiedy wybiorą już Państwo modele drzwi,  warto zastanowić się, komu powierzyć  wstawienie  drzwi.  Pomiar i montaż przez naszych fachowców,  to gwarancja, że drzwi  będą pasować i nie muszą Państwo martwić się  ich dostawą .   Nieumiejętny montaż, to przede wszystkim nieszczelne,  zniszczone drzwi oraz utrata gwarancji .  Państwa drzwi są objęte również serwisem przez okres  dwóch lat od daty zakupu.  Ponadto drzwi wraz z montażem są objęte niższym VAT-em. Zamiast 23% zapłacą Państwo 8%.

Drzwi od zaufanych producentów

Na naszą ofertę składają się wyłącznie starannie wyselekcjonowane modele pochodzące od uznanych w regionie producentów. Województwo lubuskie może więc liczyć na dostęp do najlepszej oferty w całej Polsce.

Proponowane przez nas drzwi wyróżniają się przede wszystkim doskonałą szczelnością połączoną z atrakcyjnym wzornictwem. Duża różnorodność w tym zakresie sprawia, że każdy znajdzie model idealnie pasujący do własnego domu czy biura.

Nic jednak nie stoi na przeszkodzie, aby zrealizować z naszą pomocą własny projekt. Wystarczy podesłać nam wymagane informacje. Z przyjemnością zrealizujemy nawet najbardziej skomplikowany projekt drzwi wejściowych, technicznych czy wewnętrznych.

Drzwi na wymiar z montażem – kompleksowa obsługa

Stawiamy na wszechstronność zarówno w asortymencie, jak i oferowanych usługach. Dlatego zapewniamy drzwi z montażem. Wieloletnie doświadczenie oraz fachowe przygotowanie pozwalają nam zamontować drzwi w szybki i bezproblemowy sposób. Dla naszych klientów to gwarancja przeprowadzenia instalacji bez ryzyka uszkodzenia drzwi.

Cena drzwi w lubuskim województwie

Wycena odbywa się w indywidualny sposób. Pod uwagę bierzemy m.in. liczbę drzwi przeznaczonych do montażu, producenta czy model. Dzięki temu możemy zapewnić ścisłe dostosowanie cen do potrzeb klientów. Słubice są miastem, w którym ceni się takie podejście. Dlatego zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego wszystkich zainteresowanych profesjonalnymi usługami w zakresie stolarki drzwiowej.

skontaktuj się z nami

ŁAZDOWSKI OKNA I DRZWI

UL. KOŚCIUSZKI 7

69-100 SŁUBICE

+48 795-035-559

biuro@lazdowski.com

Call Now Button