Tu podaj tekst alternatywny
Tu podaj tekst alternatywny

Bramy garażowe segmentowe

Bramy garażowe segmentowe stanowią optymalne rozwiązanie zawsze, kiedy warunki techniczne pozwalają na ich zastosowanie. Charakteryzują się znakomitymi parametrami termicznymi, trwałością, niezawodnością i bezpieczeństwem. Szeroki wybór automatyki oraz sposobów sterowania pozwala z kolei dostosować je nie tylko do warunków panujących w danym miejscu, ale też do preferencji użytkowników. Spełniają wymogi programu Czyste Powietrze.

Bramy rozwierne

Bramy garażowe rozwierne to klasyczne rozwiązanie w nowej odsłonie, które sprawdza się świetnie tam, gdzie nie ma warunków dla bram segmentowych. Stanowią opcję solidną i estetyczną.

Tu podaj tekst alternatywny
Tu podaj tekst alternatywny

Bramy rolowane

Bramy rolowane to trwałe, ekonomiczne i funkcjonalne rozwiązanie, które pozwoli zaoszczędzić miejsce na podjeździe i garażu. Bramy rolowane doskonale sprawdzają się także w pomieszczeniach z niskim nadprożem. Konstrukcja bramy rolowanej jest zbliżona do rolety adaptacyjnej, pancerz to profil aluminiowy wypełniony pianką poliuretanową, zwija się na rurze nawojowej, dzięki czemu nie trzeba martwić się o głębokość pomieszczenia, jak w przypadku bram segmentowych.

Kraty rolowane

Wykonane z mocnego, ekstrudowanego aluminium kraty rolowane w przeciwieństwie do innych typów zabezpieczeń nie zasłaniają w pełni ekspozycji.

Tu podaj tekst alternatywny